Íme, a tokiói olimpia tévéműsora augusztus 5-én, csütörtökön. A csütörtöki csúcsok közé tartozik az Egyesült Államok férfi kosárlabda-mérkőzése Ausztrália ellen az elődöntőben (10:00 ismétlés az NBC-n, 15:00 az USA-n). Az NBC esti óráján élő atlétika is szerepel majd, köztük Allyson Felix 400 méteren, és utolsó olimpiai szereplése. 19:30-kor az NBC-n a női strandröplabda-aranymérkőzés is látható lesz April Ross és Alex Clinesmith részvételével. 21:05-kor az Egyesült Államok női kosárlabda-válogatottja Szerbiával játszik elődöntőt (NBC).



Teljes olimpiai tévéműsor

AUGUSZTUS 5., CSÜTÖRTÖK





(mindig csendes-óceáni)

6 óra – asztalitenisz; Sportmászás – NBCSN



6:00 – Férfi röplabda (Franciaország–Argentína, elődöntő) – USA Network

7 óra – Strandröplabda (elődöntő); Asztalitenisz (arany- és bronzérem) – USA hálózat



8:30 – Férfi jégkorong (Ausztrália–Belgium, aranyérem) – NBCSN

10:00 – férfi kosárlabda (USA-Ausztrália); Kenu/Kajak; női vízilabda; Sport Hegymászás; Pályakerékpározás – NBC



10 óra – Férfi kosárlabda (Franciaország–Szlovénia) – NBCSN

11:45 – Karate; Ökölvívás; Birkózás – USA hálózat



Délben – Asztalitenisz; Atlétika – NBCSN

13:45 – Sport Climbing – USA Network

15:00 – Férfi kosárlabda (USA–Ausztrália, elődöntő) – USA Network

délután 3:30. – Női golf, 3. forduló – Golf

5 órakor. - Atlétika; Gördeszkázás; Búvárkodás; Női strandröplabda (aranyérem) – NBC

5 órakor. – Pályakerékpározás; Canoe Sprint) – USA hálózat

5 órakor. – Női röplabda (USA–Szerbia, elődöntő) – CNBC

17:30 – Strandröplabda (elődöntő); Női vízilabda (elődöntő) – NBCSN

18 óra. – Női strandröplabda (bronzérem) – CNBC

19 óra. – Női futball (Kanada-Svédország, aranyérem) – USA Network

19 óra. - Ritmikus gimnasztika; Kenu Sprint – CNBC

19 óra. – Birkózás – Olimpiai csatorna

21:05 – Női kosárlabda (USA–Szerbia, elődöntő) – NBC

21:30 - Ritmikus gimnasztika; Búvárkodás; Női kézilabda (elődöntő) – USA Network

21:45 – női pályás jégkorong (bronzérem); Pályakerékpározás – CNBC

23:00 – Férfi röplabda (Franciaország–Argentína, elődöntő) – NBCSN

23:30 – Férfi vízilabda (elődöntő) – CNBC

12:30 – Atlétika; Ritmikus gimnasztika – NBCSN

02:15 – Birkózás – Olimpiai csatorna

3:00 – Női pálya (aranyérem) – USA Network

4:00 – Férfi labdarúgás (Mexikó–Japán, bronzérem) – NBCSN

4:30 – Artistic Swimming – USA Network

kapcsolódó cikkek

  • Hol van Frank Somerville? A csend izgatja az aktivistákat, kérdéseket vet fel a felfüggesztéssel kapcsolatban
  • A rehab után John Mulaneynek 'bizonytalan' jövője néz szembe Olivia Munnnal
  • A Palo Alto Players adománygyűjtést, forradalmat rendez
  • Snoop Dogg tiszteleg néhai édesanyja, Beverly Tate előtt
  • Hilaria Baldwin együttérzését fejezi ki „az én Alecem” iránt Halyna Hutchins halála után